Klíma s.r.o. logo bez pozadia na svetlé pozadie

Tepelné čerpadlá HITACHI za výhodnejších podmienok a ďalšie plusy pre Vás u nás.

Oslavujeme 15 rokov nášho pôsobenia s tepelnými čerpadlami. Pridajte sa k nám!
Tepelné čerpadlá výhodnejšie u nás a k tomu ďalšie Plusy pre Vás.

Pri príležitosti našich 15. „narodenín“ nášho pôsobenia v oblasti tepelných čerpadiel teraz ponúkame každému bonus 150€ k záruke najnižšej ceny za porovnateľné tepelné čerpadlo. K tomu montáž tepelného čerpadla len za 15€ namiesto štandardnej ceny 450€ teda teraz až 30x lacnejšieDopravu máte zadarmo našim zamestnancom až na miesto inštalácie, v dohodnutom dni a čase. Ak máte záujem o vysokoefektívne spojenie tepelného čerpadla s fotovoltikou, ku každému tepelnému čerpadlu získate poukaz na zľavu až 400€ na fotovoltický systém od nášho partnera.

Prečo tepelné čerpadlo od nás?

Už 15 rokov (od roku 2003) pracujeme s tepelnými čerpadlami, boli sme tu už keď málokto vedel čo tepelné čerpadlo je a že vôbec vlastne existuje. Stovky referencií a spokojných zákazníkov po celom Slovensku. Na základe odporúčaní máme aj skoro celé ulice vybavené tepelnými čerpadlami od nás. Len minimálne množstvo nespokojných zákazníkov, dajú sa spočítať na prstoch jednej ruky, napriek tomu nám je to ľúto.

Aká je efektivita našich tepelných čerpadiel?

Ich účinnosť a efektivita ich radí do energetických tried A+++ až A+ v závislosti od typu a využitia, dosahujú sezónnu účinnosť SCOP až 4,8 taktiež v závislosti od typu a využitia.

Aké výkony tepelných čerpadiel sú v našej ponuke?

Vykurovacie výkony: 4 kW až 28 kW prípadne ich kaskádové zapojenie aj do vyšších výkonov.

V ponuke nízkoteplotné aj vysokoteplotné tepelné čerpadlá!

S teplotou vykurovacej vody od +20°C do +80°C (podľa typu) pokrývajú potreby väčšiny rodinných domov. Zrejme aj pre vás! Vysokoteplotné tepelné čerpadlá HITACHI YUTAKI S80 sú ako jediné a prvé na svete vybavené inteligentnou kaskádou a sú bezkonkurenčne najlepšími vysokoteplotnými čerpadlami na našom trhu!

Aké modely v tejto akcii ponúkame?   

Najnovšie a najúčinnejšie modely pre roky 2018 a 2019, mimochodom ťažko nájdete účinnejšie a efektívnejšie tepelné čerpadlá od iného výrobcu aj iného predajcu, vieme čo ponúkame po 15 rokoch skúseností s tepelnými čerpadlami!

Kľúčové vlastnosti našich akciových tepelných čerpadiel HITACHI série YUTAKI (S, S Combi a S80):

 • až 20 ročná životnosť – z japonských výrobcov len HITACHI
 • japonská kvalita od spoločnosti Hitachi ktorá je zároveň kľúčovým dodávateľom spoločnosti Daikin, výrobcu ktorý je u nás veľmi známy
 • typ vzduch – voda je ekonomicky najvýhodnejším riešením pre bežné rodinné domy
 • veľmi nízka hlučnosť vnútornej aj vonkajšej jednotky
 • vysoká energetická efektivita, energetická trieda až A+++ a SCOP až 4,8 v závislosti od modelu a aplikácie
 • vhodné pre podlahové vykurovanie v rodinných domoch, ktoré sú zateplené aj pre niektoré rekonštrukcie
 • vykurovanie, ohrev teplej pitnej a úžitkovej vody jedným systémom = rýchla návratnosť investície
 • spĺňajú kritériá pre poskytnutie štátnej dotácie* (vysokoteplotné tepelné čerpadlá YUTAKI S80 už čoskoro tiež)

 

s jej získaním vám samozrejme pomôžeme až do výšky 50% z celkovej ceny, alebo až 370€ za 1kW výkonu pri A2/W35, maximálne to môže byť až 3700€, dotácie pokračujú aj v roku 2019 až do roku 2023, alebo vyčerpania finančných prostriedkov za mierne zmenených podmienok

Kde môžete využiť naše tepelné čerpadlá?

 • Pre vykurovanie až do -25°C (podľa modelu)
 • Pre chladenie až do +46°C (podľa modelu)
 • Pre prípravu teplej úžitkovej/pitnej vody až do +35°C ako štandard.
Tepelné čerpadlá Hitachi Yutaki
Tepelné čerpadlá Hitachi Yutaki

Čo Vám k tepelným čerpadlám vieme ponúknuť? Veľa, nie všetko je však v cene tepelného čerpadla zahrnuté.

Najmä profesionálnu montáž, ktorá je zárukou dlhej životnosti a dosiahnutia vysokej účinnosti a efektívneho využívania. Máme už 15 rokov skúseností a stovky inštalácií od malých rodinných domov po priemyselné objekty a administratívne budovy.
Bohaté možnosti rozšírenia, doplnkových funkcií a príslušenstva.
Moderné možnosti ovládania a monitoringu cez internet a podobne.
Funkcia ohrevu bazénovej vody, riadenie až 2 vykurovacích okrohov, teplej úžitkovej/pitnej vody, prepojenie s iným zdrojom tepla ako štandard (môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo – zo doplatok) a ďalšie nadštandardné funkcie (za doplatok).
Rôzne typy zásobníkov na ohrev teplej úžitkovej/pitnej vody alebo na akumuláciu tepla pre vykurovanie.

Ako si vybrať tepelné čerpadlo?

Ak už máte podklady k tepelnému čerpadlu ako projekt vykurovania alebo výpočet tepelných strát, tak je to vlastne celkom ľahko, ale aj tak nám to radšej zverte, poradíme vám s tým úplne zdarma, dokonca v priebehu niekoľkých hodín až dní, vás môžu navštíviť naši obchodno/technickí zastupcovia a poradiť môžu aj priamo na stavbe.
Ak potrebné podklady nemáte, tak nás oslovte a tak isto, poradíme vám s tým úplne zdarma, dokonca v priebehu niekoľkých hodín až dní, vás môžu navštíviť naši obchodno/technickí zastupcovia a poradiť môžu aj priamo na stavbe.

Po inštalácii tepelného čerpadla sa o Vás náležite postaráme!

Montážou tepelného čerpadla to u nás nekončí ani zďaleka, zaučíme Vás k jeho obsluhe a prevedieme Vás náročným obdobím kým sa s ním podrobne nezoznámite a jeho obsluha sa stane pre Vás rutinou.
Postaráme sa o záručný a pozáručný servis.

Aká je cena tepelných čerpadiel v našej akcii?

Hlavne mimoriadne výhodná a to najmä s ohľadom na priaznivé ceny v pomere k najvyššej kvalite a úžitkový vlastnostiam. V našej ponuka nájdete aj tepelné čerpadlá iných výrobcov za mimoriadne priaznivé cena hlavne s ohľadom na ich spoľahlivosť a vysokoúspornú prevádzku. Široká ponuka našich tepelných čerpadiel v tejto výročnej akcii nám sťažuje vypracovanie akciových cien ktoré by sme mohli zverejniť, preto volíme osobný prístup a našim záujemcom zasielame na mieru vypracované ponuky ktoré si môžu ľahko porovnať s inými ponukami. Aby sme však boli čo najjasnejší a nerobili zbytočné tajnosti, tak naše ceny sa približujú k cenám tepelných čerpadiel Daikin ktoré v našej ponuke nájdete tiež, ale tepelné čerpadlá Hitachi majú viac užitočných funkcií, dlhšiu životnosť a vyššiu účinnosť.

Aké sú naše termíny a podmienky dodania a inštalácie?

Bežne predávané tepelné čerpadlá máme skladom v Bratislave, samozrejme v obmedzených množstvách.
Po prípadnom vypredaní dopĺňame tovar zvyčajne do 7. dní, pri špecifických typoch to môže byť aj maximálne 4 až 6 týždňov.
Tepelné čerpadlá vlastnou autodopravou a vlastným vodičom doručujeme ZDARMA (v cene bez príplatku) zvyčajne do 7 dní od uhradenia zálohy a následne v dohodnutom termíne nainštalujeme.
V rámci inštalácie treba rozumieť montáž tepelného čerpadla a jeho sfunkčnenie bez pripojenia na systém vykurovania a zdravotechniky (vodoinštalácia a kanalizácia).
Montáž na kľúč vrátane pripojenia na vykurovací systém a zdravotechniku si môžete dohodnúť s našim zástupcom, alebo aj priamo s technikmi na mieste avšak s dostatočným predstihom.
Pred inštaláciou tepelného čerpadla treba splniť naše predinštalačné podmienky, napríklad na stavbe musí byť k dispozícii elektrická energia, voda a samostatne istený napájací kábel privedený na správne miesto.
Presné požiadavky sú závisle od konkrétneho tepelného čerpadla, poskytnú vám ich naši zástupcovia ihneď ako to bude možné a vhodné.

Tepelné čerpadlá Hitachi