Prečo Atlantic?

Atlantic – tepelné čerpadlá tejto značky si jednoducho zaslúžia pozornosť zákazníkov aj odborníkov, v niektorých prípadoch jednoducho nemajú konkurenciu.

Poruchovosť tepelných čerpadiel Atlantic je výrazne nižšia ako u konkurencie, od roku 2009 sme zaznamenali celkom 3 poruchy ktorých oprava stála celkovo menej ako 1500 € čo je ročne len necelých 200 €, čo je v porovnaní s inými značkami z našej ponuky až o 95% menej, naše náklady na ročný servis iných značiek siahajú až k 10.000 €. Prináša spojenie toho najlepšieho z japonskej kvality Fujitsu a technológií s jedinečnými európskymi patentovanými technológiami Atlantic, Honeywell a Siemens. Dosahujú mimoriadne dlhú životnosť aj viac ako 15 rokov, na Slovensku je takmer 100% tepelných čerpadiel v bezporuchovej prevádzke už aj 8 rokov.

Sú vybavené základnými funkciami ako sú: vykurovanie, chladenia a ohrev teplej úžitkovej vody, vám zabezpečia ideálny komfort nezávisle od počasia, majú najširší pracovný rozsah od -25°C až do +35°C. Sortiment tepelných čerpadiel Atlantic pokrýva všetky potreby rodinných aj bytových domov a iných aplikácií, preto sú ideálnym riešením vykurovania vo všetkých lokalitách Slovenska od Bratislavy po Oravskú Lesnú a od Skalice po Sninu. Tepelné čerpadlá Atlantic sú na najväčšom európskom trhu najpredávanejšími a tvoria až 2 z 3 predaných tepelných čerpadiel, pričom 2. výrobca v poradí má podiel len 1 z 10  čo v porovnaní s Atlantic-om je len 1 zo 6,6. Vyznačujú sa najvyššou mierou ohľadu k životnému prostrediu a spĺňajú tie nejprísnejšie normy a kritériá ochrany životného prostredia – výrobca vonkajšej jednotky ako jeden z mála svetových výrobcov obdržal za toto úsilie významné ocenenie od spoločnosti Greenpeace. V záujme maximálneho využitia obnoviteľných zdrojov energie je možné tepelné čerpadlá kombinovať s obnoviteľnými zdrojmi enrgie ako sú: fotovoltické elektrárne a termické kolektory na ohrev vody.

Štandardná záruka na všetky tepelné čerpadlá je 3 roky plná a rozšírená 5 rokov na kompresor a 5 rokov na koaxiálny výmenník s možnosťou rozšírenia až na 10 rokov po splnení podmienok výrobcu. Aj napriek najnižšej poruchovosti tepelných čerpadiel Atlantic sa niečo môže pokaziť, preto máme všetky náhradné diely skladom a naši pravidelne odborne školení technici vám zabezpečia profesionálny servis.