Prečo Daikin?

Tepelné čerpadlá tejto značky sú najmä vďaka širokej predajnej sieti najpredávanejšími v EÚ a patria medzi najpredávanejšie aj na Slovensku. Dosahujú životnosť výrobcom udávanú na aj viac ako 12 rokov a následne po výmene kľúčových opotrebovaných komponentov ako kompresora, ventilátorov, obehového čerpadla a snímačov teploty a prietoku aj ďalších viac ako 5 rokov.

Sú vybavené základnými funkciami ako sú: vykurovanie, chladenie (za príplatok, avšak bez možnosti dodatočného vybavenia tepelného čerpadla touto funkciou, preto treba zvážiť jej využitie už pri kúpe) a ohrev teplej úžitkovej vody, vám zabezpečia ideálny komfort nezávisle od počasia, majú široký pracovný rozsah od -25°C až do +30°C.

Sortiment tepelných čerpadiel Daikin pokrýva všetky potreby rodinných aj bytových domov a iných aplikácií, preto môžu byť vhodným riešením vykurovania vo všetkých lokalitách Slovenska. Vyznačujú sa vysokou mierou ohľadu k životnému prostrediu a spĺňajú tie nejprísnejšie normy a kritériá ochrany životného prostredia. V záujme maximálneho využitia obnoviteľných zdrojov energie je možné tepelné čerpadlá kombinovať s obnoviteľnými zdrojmi enrgie ako sú: fotovoltické elektrárne a termické kolektory na ohrev vody.

Štandardná záruka na všetky tepelné čerpadlá je 3 roky plná po splnení podmienok výrobcu.

Pri bežnej poruchovosti tepelných čerpadiel Daikin, sú náhradné diely dodávané do 24 hodín až do zákonom stanovenej lehoty 30 dní a naši pravidelne odborne školení technici vám zabezpečia profesionálny servis.