Logo Hitachi

Prečo Hitachi?

Asi najsilnejším argumentom je ich najvyššia spoľahlivosť a životnosť až 20 rokov. Spoločnosť HITACHI však pod pojmom životnosť rozumie omnoho vic ako iní výrobcovia – teda takmer bezporuchovú prevádzku a minimáne náklady na servis!

Okrem toho počas celej doby životnosti 20 rokov, HITACHI zaručuje dostupnosť náhradných dielov.

Okrem kvality majú aj najvyššie SCOP a účinnosť a teda aj najnižšiu spotrebu elektrickej energie spomedzi preslávených japonských výrobcov tepelných čerpadiel.

Hitachi – tepelné čerpadlá tejto značky zastupujú akúsi samostatnú kategóriu ktorou je povestné práve Hitachi – Hitachi je synonymom profesionálnych produktov, všetko čo Hitachi robí robí profesionálne, náradie, stavebné stroje, technológie pre zdravotníctvo a mnoho iného. Mnohí z Vás možno ani netušia že pri náročných zákrokoch, kedy sú rozhodujúce milisekundy a tisíciny milimetrov, keď ide o život a zdravie, je práve technológia Hitachi dominantnou bez ktorej sa dnes moderné nemocnice nezaobídu. Tepelné čerpadlá Hitachi nezostávajú svojej povesti nič dĺžne a môžme ich smelo nazvať profesionálnymi tepelnými čerpadlami. Hitachi je jednoducho o niečo bližšie k dokonalosti ako mnohí iní výrobcovia.

Hitachi ako prvý výrobca tepelných čerpadiel predstavil inteligentné tepelné čerpadlo so smart kaskádou ktoré v sebe kombinuje nízkoteplotné aj vysokoteplotné tepelné čerpadlo a inteligentne si volí prevádzkový režim tak aby bolo tepelné čerpadlo vždy najefektívnejšie a najvia sa šetrilo, navyše aj pri -25°C dokáže vyrobiť až +80°C vodu.

Prináša to bezkonkurenčne najlepšie z japonskej kvality

Dosahujú mimoriadne dlhú životnosť aj viac ako 20 rokov – spoločnosť HITACHI deklaruje minimálnu životnosť svojich tepelných čerpadiel až 20 rokov, pričom pod týmto rozumie aj životnosť svojich kompresorov a všetkých kľúčových komponentov vybavené základnými funkciami ako sú: vykurovanie, chladenia a ohrev teplej úžitkovej vody, vám zabezpečia ideálny komfort nezávisle od počasia, majú najširší pracovný rozsah od -25°C až do +35°C. Sortiment tepelných čerpadiel Hitachi pokrýva všetky potreby rodinných aj bytových domov a iných aplikácií, preto sú ideálnym riešením vykurovania vo všetkých lokalitách Slovenska od Bratislavy po Oravskú Lesnú a od Skalice po Sninu. Tepelné čerpadlá Hitachi sú na najväčšom európskom trhu síce nie najpredávanejšími, ale rozhodne jednými z najspoľahlivejších.
Vedeli ste že na Slovensku najvýznamnejší dodávateľ plynu mal kvôli tepelným čerpadlám Hitachi spor v ktorom chcel okrem iného preukázať, že tepelné čerpadlá Hitachi nedosahujú deklarované parametre a najmä úspory v porovnaní s vykurovaním zemným plynom až 66%? Zástupcovia Hitachi tento spor vyhrali!

V záujme maximálneho využitia obnoviteľných zdrojov energie je možné tepelné čerpadlá kombinovať s obnoviteľnými zdrojmi enrgie ako sú: fotovoltické elektrárne a termické kolektory na ohrev vody. Štandardná záruka na všetky tepelné čerpadlá Hitachi je 3 roky plná a rozšírená 5 rokov na kompresor s možnosťou rozšírenia až na 10 rokov po splnení podmienok výrobcu. Aj napriek minimálnej poruchovosti tepelných čerpadiel Hitachi sa niečo môže pokaziť, preto máme k dispozícii dostatok náhradných dielov a naši pravidelne odborne školení technici vám zabezpečia profesionálny servis. Preto Hitachi, málokto má odvahu preukázať až 66% úsporu oproti vykurovaniu plynom, mnohí výrobcovia ju nedokážu dosiahnuť ani v porovnaní s elektrickou energiou. Navyše profesionálne a inteligentné riešenia typické len pre Hitachi radia ich tepelné čerpadlá na popredné miesta a preto sme presvedčení, že vo veľa situáciách sú tou najlepšou voľbou.